KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294417
nr 1329 4417
Sven Ingemarsson. Signerad, daterad 53, Kubistiskt landskap. Olja på duk, 35x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 maj 2020
kl 20:21:54
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr